1 Saat Tur
2 Saat Tur
3 Saat Tur
4 Saat Tur
Gün Batımı Turu
Tüm Gün Turu

Kapadokya UTV turu ile Kapadokya'nın eşsiz tarihi dokusu kültürü ve adrenalin bütünleştiği doğa ile kucaklaşmak kulağa nasıl geliyor? Maceracı ruhunu da al gel!


Kapadokya UTV safari heyecanı yaşamak isteyenler için tasarlanmış Kapadokya'nın güzelliklerini motorla gezerek görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Eşsiz manzaralı Kapadokya bölgesini keşfetmek, inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurlarda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, gökyüzünün mavisi ve peri bacalarının kızıl örtüsü içerisinde hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır...


Korkmadan binebileceğiniz, Kapadokya UTV turu 4 tekerli motorlar ile bazen çamurlu, bazen sulu vadiler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Kapadokya utv kiralama için araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmayan, herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir gezi türüdür..


Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve bir kaç metre deneme ve ısınma sürüşünü gerçekleştirip UTV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz. Kapadokya UTV safari ile şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşacak, doğa ile baş başa kalarak kendinizi yenileyecek, sevdikleriniz ile muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. Kapadokya UTV kiralama günün her saatinde yapılabilmektedir. Popüler olan UTV turlarımız gün batımında yapılmaktadır.

Detaylar

  • Dâhil olan Hizmetler : Otelden alınış ve tur sonu otele bırakılış - Tur Rehberi - Yakıt - Kask, bone ve maske - Sigorta

Rezervasyon...

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@hitchhikertour.com   veya >> Online Rezervasyon yapabilirsiniz.

© 2017 Hitchhiker Tour. All rights reserved | Designed

>