1 Saat Kiralama
2 Saat Kiralama
3 Saat Kiralama
4 Saat Kiralama
Tüm Gün Kiralama
Haftalık Kiralama

Kapadokya Bölgesinde yapılan Aktivitelerden biriside Bisiklet Turlarıdır.


Bisiklet turu belirli sayıda kişinin bir rota dahilinde ilerlemesine dayalı bir spor türüdür. Profesyonel ya da amatör anlamda gerçekleştirilen etkinlikler uzun ya da kısa mesafelerde yapılabilir. Şehirler arası olduğu kadar sadece bir yöreyi gezmeyi de kapsayabilir.

Dağlarda, ormanlarda, asfaltta, bisiklet yollarında ve daha pek çok farklı alanlarda yapılabilir.


Kapadokya’da Bisiklet Kiralayarak Dolaşın


Kapadokya’da bisiklet kiralayarak, geniş bir alana sahip yöreyi uzun sürse de gezme şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle güzel havalarda, doğayı ve özgürce dolaşmayı seven turistler, hem spor yapmak hem de diledikleri gibi gezmek isteyenler, bölgede bisiklet turu yapıp, gün boyunca birçok yeri dolaşabilmektedir.


Bu şekilde peri bacalarını, mağaraları, köyleri, kiliseleri ve vadiyi dolaşan kişiler, istedikleri yerde durup dinlenip, fotoğraf çekmenin keyfini yaşamaktadır. Bu aktivite sayesinde, ister rehbere gerek duymadan, özgürce, isterseniz uzman rehberler eşliğinde Kapadokya ve burayla özdeşleşmiş olan peri bacalarını her yönden, kısa sürede gezmiş olacaksınız.

Rezervasyon...

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@hitchhikertour.com   veya >> Online Rezervasyon yapabilirsiniz.

© 2017 Hitchhiker Tour. All rights reserved | Designed

>